czwartek, 17 marca 2016

Info

Nie wiem co napisać. Dawno mnie tu nie było.
Mam pomysły na wszystkie rozdziały, ale jednak mam brak chęci do pisania.
Ja tu jeszcze wrócę!
Ale na razie nie wiem kiedy.
Do następnego! ;)

2 komentarze:

  1. Maggie Malfoy17 marca 2016 22:05

    Dzisiaj znalazłam i przeczytałam wszystkie twoje rozdziały i bardzo mi się twój blog spodobał. Niektóre notki o tej tematyce są denne ale twoje są fantastyczne! Z niecierpliwością czekam na następny rozdział. Pozdrawiam i życzę chęci do pisania:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Minął rok a ty nic nie wstawiasz

    OdpowiedzUsuń